Zapraszamy na zabiegi do naszego salonu.

Zadbamy profesjonalnie o Twoje dłonie, stopy i głowę, zajmiemy się również pielęgnacją Twojej twarzy i ciała.

Masaże relaksujące SPA

Salon kosmetyczny Warszawa
Masaż relaksujący SPA

Masaże relaksujące SPA

Masaż to idealny i skuteczny sposób na zastrzyk energii dla zmęczonego organizmu. Jeśli mimo regularnych treningów czujesz, że Twój organizm jest cały czas zmęczony, a stres stał się nieodłącznym elementem Twojej codzienności, to czas aby dogłębnie zregenerować i wyciszyć ciało. Masaż jest idealnym rozwiązaniem na pozbycie się uczucia spięcia w mięśniach, jest zbawienny w niwelowaniu bólu w różnych częściach ciała (m.in.: głowy czy pleców). Pomoże w regulacji pracy serca i ustabilizowania ciśnienia krwi, wpływa korzystnie na poprawę koloru skóry.

Dzięki niezwykle relaksujących właściwościach masaż pomaga osobom zmagającym się z problemem bezsenności i potrafi złagodzić stany depresyjne. Jego efektem jest to, że czujemy się świetnie fizycznie i psychicznie. Jest więc idealnym sposobem gdy ciało potrzebuje głębokiego odprężenia.

Wybierz odpowiedni dla siebie rodzaj zabiegu i zadbaj o siebie już dziś! Podaruj sobie chwile relaksu i pozytywne korzyści jakie pozostawia masaż! Klasyczny masaż wykonany przez naszych specjalistów, nie tylko rozluźni spięte i zmęczone mięśnie, ale i pozostawi spokojny i wyciszony umysł. Możesz też wzbogacić masaż o aromatyczne olejki, które wprawią Cię w stan wyjątkowego odprężenia i relaksu. Masaż kamieniami to idealny sposób na połączenie efektów wypoczętych mięśni i przyjemnego uczucia rozgrzanego ciała. Jest on w pełni bezpieczny, wpływa pozytywnie na skórę, która jest po nim widocznie odmłodzona. Dodatkową zaletą jest to, że przyspiesza on przemianę materii.

Nasi specjaliści dostosowują technikę masażu do potrzeb klienta. Zależy nam, aby po skończonym zabiegu po bólu i zmęczeniu nie było już ani śladu. Dzięki masażowi przywrócisz swojemu ciału spokój i harmonię! Poczujesz ulgę i znaczną poprawę samopoczucia!
Istnieje jednak kilka przeciwwskazań, do masażu, a są nimi: nadciśnienie, łamliwe kości, choroby nowotworowe i wady serca.

Odwiedź nasz salon i przekonaj się jak łatwo i przyjemnie odzyskać spokój i równowagę! Masaż skutecznie pomoże w odzyskaniu sił!

Masaż relaksujący
Masaże relaksujące spa

Zobacz też

Cennik zabiegów

kamienie SPA

Cennik – Masaże relaksujące SPA

MASAŻE RELAKSUJĄCE SPACENNIK
Masaż relaksujący 30 min.130 zł
Masaż relaksujący 60 min.230 zł
Całościowy masaż relaksujący 90 min.280 zł
Aromamasaż – masaż z aromaterapią 60 min.250 zł
Masaż gorącymi kamieniami + aromaterapia 75 min.290 zł

Jak do nas dojechać.

7
Facebook Tripadvisor