Zapraszamy Panów na zabiegi do naszego salonu.

Wykonujemy zabiegi masażu i oczyszczania twarzy, zabiegi rewitalizuące pod oczy i mezoterapię skóry głowy.

Oczyszczanie twarzy

Salon kosmetyczny Warszawa
Oczyszczanie twarzy - zabiegi dla mężczyzn

Oczyszczanie twarzy

Zabiegi oczyszczające twarz cieszą się coraz większą popularnością nie tylko wśród kobiet, ale także i mężczyzn. Coraz więcej panów chce zadbać nie tylko o włosy czy zarost, ale także poświęca coraz więcej uwagi swojej skórze na twarzy.

Zabieg oczyszczania twarzy jest konieczny, aby przywrócić twarzy świeżość, blask i naturalny zdrowy wygląd. Ponieważ męska skóra twarzy jest często grubsza niż u kobiet, zabiegi wymagają bardziej intensywnych działań. Oczyszczanie, to przede wszystkim pozbywanie się martwego naskórka, jak również usunięcie nagromadzonych na skórze zanieczyszczeń oraz wągrów, blokujących naturalne pory na skórze i utrudniających jej oddychanie.
Zabieg oczyszczający skórę, pomaga w regulacji wydzielania sebum poprzez gruczoły łojowe i oczyszcza skórę z zaskórników.

W naszym salonie oferujemy profesjonalne i bezpieczne oczyszczanie twarzy dla mężczyzn, sprawdzonymi i niezawodnymi metodami. Zabieg oczyszczania warto powtarzać regularnie, aby utrzymywać skórę twarzy stale w dobrej kondycji, stymulując również biologiczne procesy odnowy i regeneracji naskórka.

Zapraszamy serdecznie wszystkich Panów na zabiegi oczyszczania twarzy do naszego salonu.

Cennik zabiegów

kamienie SPA

Cennik – Oczyszczanie twarzy

ZABIEG CENNIK
Oczyszczanie twarzy 290 zł

Jak do nas dojechać.

7
Facebook Tripadvisor