Zapraszamy na zabiegi do naszego salonu.

Zadbamy profesjonalnie o Twoje dłonie, stopy i głowę, zajmiemy się również pielęgnacją Twojej twarzy i ciała.

Przekłuwanie uszu

Salon kosmetyczny Warszawa
Przekłuwanie uszu

Przekłuwanie uszu

Kolczyki są biżuterią, które pasują zarówno dorosłym kobietom, jak i małym dziewczynkom. Nie dziwi więc fakt, że ten typ biżuterii jest coraz chętniej wybierany, niezależnie od grupy wiekowej. Kolczyki to dodatek dodający klasy i pewności siebie, podkreśla urodę. To zdecydowanie idealny element na dopełnienie każdej stylizacji.
Zabieg przekłuwania uszu w naszym salonie jest wykonywany sterylnie, bezpiecznie i precyzyjnie. Już po kilku minutach możesz cieszyć się nową biżuterią i dzięki temu, odmienionym wyglądem.

Przed zdecydowaniem się na zabieg u małych dzieci, warto pamiętać o kwestii pielęgnacji miejsca przekłucia, które przez pierwsze dni może sprawiać nieprzyjemny ból. Jeśli przekłucie ma być wykonywane dla młodej osoby, to przed kolczykowaniem warto porozmawiać z nią i poinformować o możliwości odczucia dyskomfortu w chwili przekłucia płatka ucha.

Samo przekłucie nie trwa długo, ale bardzo ważną kwestią jest pielęgnacja przekłutego miejsca po zabiegu. Przede wszystkim należy stosować się do zaleceń osoby wykonującej kolczykowanie, w przeciwnym razie można przysporzyć sobie niemało kłopotu. Bezpośrednio po przekłuciu należy unikać niepotrzebnego dotykania miejsca poddanego zabiegowi. Po przekłuciu ucha, kolczyk, który został w nim umieszczony, nie powinien być zmieniany przez ok. 6 tygodni. Przez ten czas należy dbać o miejsce przekłucia poruszając i kręcąc kolczykiem, dzięki czemu zapobiegamy powstawaniu zrostów. Należy pamiętać, aby te czynności były zawsze wykonywane czystymi rękami, w przeciwnym razie narażamy ucho na możliwość wystąpienia infekcji i wydłużamy czas zagojenia rany po przekłuciu. Przez pierwsze 2 dni od zrobienia przekłucia, ucho może być zaczerwienione i obrzęknięte. W przypadku wystąpienia gorączki lub silnego bólu, zaleca się konsultację z lekarzem. Po wystąpieniu infekcji i konsultacji lekarskiej można wyjąć kolczyk.

Cennik zabiegów

kamienie SPA

Cennik – Przekłuwanie uszu

PRZEKŁUWANIE USZU CENNIK
Przekłuwanie uszu 150 zł

Jak do nas dojechać.

7
Facebook Tripadvisor