Zapraszamy na zabiegi do naszego salonu.

Zadbamy profesjonalnie o Twoje dłonie, stopy i głowę, zajmiemy się również pielęgnacją Twojej twarzy i ciała.

Depilacja laserowa

Salon kosmetyczny Warszawa
Depilacja laserowa

Depilacja laserowa

Zależy Ci na długotrwałym efekcie gładkiej skóry? Szkoda Ci czasu na ciągłe używanie maszynki która w dodatku podrażnia Twoją skórę i zostawia nieestetyczne blizny? Wybierz depilację laserową, dzięki której zaoszczędzisz czas, a o używaniu maszynki i podrażnieniach zapomnisz na zawsze!
Depilacja laserowa jest bezpieczną metodą, która pozwala skutecznie pozbyć się niechcianego owłosienia. Sam zabieg nie jest bolesny, jednak w momencie działania lasera może pojawić się dyskomfort w postaci lekkiego uczucia kłucia lub ciepła. Depilacja cieszy się dużą popularnością, a wśród jej zwolenników są nie tylko kobiety, ale i mężczyźni.
Zabieg wykonuje się w kilku seriach, aby zapewnić gwarancję stałego usunięcia owłosienia. Efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu, natomiast w celu całkowitego pozbycia się włosków potrzeba ok. 6-8 zabiegów. Następnie wystarczy wykonywać depilację raz na rok. Dokładna ilość zabiegów to sprawa indywidualna, na którą duży wpływ ma grubość włosa.

Jakie części ciała można poddać zabiegowi? Dzięki depilacji laserowej możesz pozbyć się owłosienia z praktycznie każdej części ciała. Poza najczęściej wybieranymi obszarami tj.: nogi, ręce, plecy czy bikini, depilacja daje możliwość pozbycia się włosków z twarzy, uszu, brzucha lub dekoltu.
Należy jednak pamiętać, że nie zaleca się wykonywania zabiegu w przypadku: chorób skórnych (np.: łuszczyca, bielactwo), chorób nowotworowych, oparzenia skóry, ciąży, karmienia piersią, osób posiadających włosy jasne, rude lub siwe.

O czym pamiętać przed zabiegiem?
– w dniu zabiegu należy umyć i ogolić miejsce, które ma być poddane depilacji. Nie zaleca się używania balsamu, kremu czy antyperspirantu. Gotowa do depilacji skóra jest czysta i sucha.
– ok.3-4 tygodnie przed zabiegiem nie należy wystawiać na działanie promieni słonecznych obszaru który ma być depilowany.
– ok. 2 tygodnie przed zabiegiem nie należy używać kremów zawierających retinol lub witaminę C.
– ok. tydzień przed zabiegiem nie należy wykonywać peelingu, używać kremu do depilacji.
– należy dbać o nawilżenie skóry pijąc odpowiednią ilość wody.

O czym pamiętać po zabiegu?
Po wykonanym zabiegu miejsca które zostały poddane depilacji mogą być zaczerwienione, dlatego należy myć skórę preparatem który nie zawiera mydła lub samą wodą. Po kąpieli, miejsca podrażnione należy delikatnie osuszyć ręcznikiem. Na podrażnione obszary skóry można nakładać maść łagodzącą. Przez co najmniej 2 tygodnie nie należy korzystać z solarium czy wystawiać skóry na słońce.

A może zainteresuje Cię także: manicure hybrydowy w Warszawie – piękne paznokcie albo zabiegi pedicure Warszawa?

Zobacz też

Cennik zabiegów

kamienie SPA

Cennik – Depilacja laserowa

DEPILACJA LASEROWA KOBIETY  MĘŻCZYŹNI
Wąsik 79 zł 89 zł
Broda 79 zł 99 zł
Baki 79 zł 99 zł
Cała twarz 199 zł 249 zł
Szyja 149 zł 149 zł
Uda 199 zł 249 zł
Łydki 199 zł 249 zł
Całe nogi 349 zł 449 zł
Bikini głębokie 199 zł
Bikini płytkie (pachwiny) 149 zł
Linia stringów 49 zł
Ramiona 149 zł 149 zł
Pachy 99 zł 99 zł
Dłonie 49 zł 49 zł
Przedramiona 149 zł 149 zł
Całe ręce 249 zł 249 zł
Pośladki 149 zł
Brodawki 79 zł 99 zł
Brzuch 99 zł 149 zł
Plecy 249 zł 349 zł
Dekolt / Tors 249 zł 299 zł
Uszy 49 zł 49 zł

Jak do nas dojechać.

7
Facebook Tripadvisor