Przedłużanie włosów Warszawa

Zadbamy profesjonalnie o Twoje włosy. Umów się na zabiegi w naszym salonie

Fryzjerstwo

Salon kosmetyczny Warszawa
Przedłużanie włosów Warszawa

Przedłużanie włosów Warszawa – Zalety metody Mini Bondes

Oferujemy profesjonalne przedłużanie włosów w Warszawie, na które zapraszamy serdecznie do naszego salonu urody. Metoda Mini Bondes, którą stosujemy ma wiele zalet. Przede wszystkim, włosy przedłużane tą metodą wyglądają bardzo naturalnie. Metoda ta jest również bardzo trwała i pozwala na swobodne stylizowanie włosów. Ponadto, mikrokapsułki, które są używane do przyklejania kosmyków włosów, są całkowicie bezpieczne dla włosów naturalnych.

Przedłużanie włosów Warszawa metodą Mini Bondes pozwala utrzymać się włosom przez okres od 2 do 6 miesięcy, w zależności od jakości włosów i sposobu ich pielęgnacji. Włosy można usunąć w każdym momencie przy użyciu specjalnych narzędzi, które usuwają mikrokapsułki.

Keratynowe przedłużanie włosów w salonie Bonjour Beauté!

Keratynowe przedłużanie włosów to proces, podczas którego cienkie pasma włosów są połączone z naturalnymi włosami za pomocą specjalnego kleju na bazie keratyny. Keratyna jest naturalnym składnikiem ludzkich włosów, dlatego ten proces jest uważany za jedną z najbezpieczniejszych metod przedłużania włosów. Keratynowe przedłużanie może być stosowane zarówno do przedłużenia włosów, jak i do zwiększenia ich objętości.

Piękne i długie włosy, bez długiego oczekiwania

Piękne i długie włosy, które zwracają uwagę, są marzeniem wielu osób.
Włosy od wieków są symbolem urody i stylu. Długie, gęste kosmyki są często pożądane, jednak naturalny wzrost włosów wymaga długiego czasu oczekiwania. Przedłużanie włosów staje się więc rozwiązaniem dla osób pragnących natychmiastowego efektu.

Przedłużanie włosów to technika, która może odmienić wygląd i podkreślić urodę. W salonie kosmetycznym Bonjour Beauté w Warszawie, nasi specjaliści oferują nie tylko przedłużanie, lecz także zagęszczanie włosów przy użyciu najnowocześniejszych i sprawdzonych technik, niosących za sobą znakomite efekty. Ta metoda pozwala na osiągnięcie niezwykle naturalnego efektu.

Za sprawą niezwykle małych połączeń keratynowych, doczepy stają się praktycznie niewidoczne, łącząc się z naturalnymi włosami w sposób subtelny i delikatny. To sprawia, że efekt jest bardzo realistyczny i estetyczny, a połączenia są praktycznie niewidoczne.

 

profesjonalne Przedłużanie włosów w Warszawie

Przedłużanie włosów Warszawa – Jak wygląda zabieg keratynowego przedłużania  w naszym salonie

Proces keratynowego przedłużania włosów składa się z kilku etapów. Oto kilka kroków, jakie są wykonywane podczas tego procesu:

  1. Przygotowanie włosów: Przed rozpoczęciem procesu, włosy są dokładnie myte i osuszone.
  2. Rozdzielenie włosów: Włosy są rozdzielane na mniejsze sekcje, aby ułatwić proces.
  3. Przygotowanie keratynowego kleju: Klej na bazie keratyny jest podgrzewany do odpowiedniej temperatury.
  4. Nałożenie kleju: Następnie, klej jest nakładany na pasma włosów, a następnie łączone z naturalnymi włosami za pomocą specjalnego urządzenia do przedłużania włosów.
  5. Utrwalenie: Po połączeniu keratynowego kleju z włosami, włosy są dokładnie wyprostowane za pomocą prostownicy do włosów, aby utrwalić połączenie.
  6. Ostateczne przycięcie i stylizacja: Po utrwaleniu połączenia, końcówki włosów są przycięte i stylizowane według życzenia klientki.

Jedną z głównych zalet keratynowego przedłużania włosów jest elastyczność w doborze ilości spoiwa, co pozwala na dostosowanie grubości i wielkości łączeń do indywidualnych potrzeb klienta. Dzięki temu można osiągnąć efekt, który wygląda naturalnie i komfortowo.

Marzysz o pięknych, długich i lśniących włosach? Chcesz szybko dodać im długości bez zbędnego czekania? Umów się na wizytę, a my pomożemy spełnić Twoje marzenie!

Konsultacja poprzedzająca wybraną usługę w salonie jest zawsze darmowa, masz więc pewność że zabieg będzie dobrany tak, że w 100% spełni Twoje oczekiwania.

Przedłużanie włosów w salonie w Warszawie
Przedłużanie włosów - Fryzjer Warszaw Centrum

Cennik zabiegów

kamienie SPA

Przedłużanie włosów i zagęszczanie – Cennik

PRZEDŁUŻANIE i ZAGĘSZCZANIE WŁOSÓWCENNIK
Zagęszczanie włosów keratynaod 1500 zł
Przedłużanie włosów szycieod 1900 zł
Przedłużanie włosów nicieod 2500 zł
Przedłużanie włosów microportamiod 3000 zł

Często zadawane pytania (FAQ)

Jak długo utrzymuje się efekt przedłużonych włosów?

Czas utrzymania efektu przedłużonych włosów zależy od rodzaju i techniki, którą zostały nałożone.
W naszym salonie oferujemy kilka różnych metod przedłużania włosów, takich jak na przykład metoda mikroringów, keratynowa, czy taśmowa. W przypadku metody mikroringów, efekt przedłużonych włosów może utrzymywać się od 2 do 4 miesięcy, przy odpowiedniej pielęgnacji i regularnym przesuwaniu pierścieni.

Przy metodzie keratynowej i taśmowej, czas utrzymania wynosi zazwyczaj od 6 do 8 tygodni, także pod warunkiem odpowiedniej pielęgnacji. Ważne jest, aby stosować się do zaleceń naszych specjalistów dotyczących pielęgnacji przedłużonych włosów. Unikanie agresywnych zabiegów fryzjerskich, odpowiednie mycie i suszenie włosów, a także regularne wizyty w naszym salonie w celu przesunięcia lub uzupełnienia przedłużanych pasemek, pozwoli utrzymać efekt przez dłuższy czas.

Jakie są korzyści z przedłużania włosów?

Przedłużanie włosów oferuje wiele korzyści. Przede wszystkim pozwala osiągnąć długość włosów, której wcześniej nie bylibyśmy w stanie uzyskać w naturalny sposób. Dla wielu kobiet dzięki temu marzenie o pięknych i długich włosach staje się rzeczywistością. Dodatkowo nadaje objętość i gęstość cienkim lub rzadkim włosom, dzięki czemu fryzura wygląda na pełniejszą i zadbaną. Dłuższe włosy dają więcej możliwości stylizacji, pozwalając na kreatywne fryzury, upięcia, loki czy innowacyjne uczesania.

Niezaprzeczalnym argumentem jest również poprawa własnego nastroju czy poczucia własnej wartości. Piękne i zadbane włosy wpływają pozytywnie na nasze samopoczucie, zwiększając pewność siebie i poczucie atrakcyjności. Przedłużanie włosów to szybka metoda na zmianę wyglądu i całkowitą metamorfozę, bez potrzeby długiego oczekiwania na naturalny wzrost włosów. Może także pomóc w ukryciu wszelkich problemów związanych z krótkimi, zniszczonymi lub uszkodzonymi włosami.

Czy przedłużanie włosów może zaszkodzić moim włosom naturalnym?

Przedłużanie włosów, wykonane w sposób profesjonalny i z zachowaniem dobrych praktyk, nie powinno zaszkodzić Twoim włosom naturalnym. Ważne jest, aby przedłużanie włosów przeprowadzone było przez doświadczonych specjalistów, którzy będą wiedzieli, jak odpowiednio dobrać i nałożyć przedłużone pasemka, aby minimalizować obciążenie włosów naturalnych.

Jakie są dostępne rodzaje włosów do przedłużania?

Aby dostosować zabieg przedłużania włosów do indywidualnych potrzeb naszych klientów, W naszym salonie oferujemy różne rodzaje włosów. Dostępne są u nas włosy naturalne, syntetyczne, Remy Hair oraz włosy europejskie, azjatyckie czy brazylijskie.

Czy mogę farbować przedłużone włosy?

Tak, ale zalecamy zachowanie ostrożności i wykonanie tego zabiegu przez doświadczonego fryzjera. Przedłużane pasemka, szczególnie te wykonane z naturalnych włosów, zachowują swoje właściwości i mogą być farbowane tak samo jak Twoje własne włosy. Ważne jest, aby farbować włosy przedłużone zgodnie z zaleceniami naszego personelu, unikając stosowania agresywnych farb lub produktów, które mogą uszkodzić włosy.

Odpowiednia pielęgnacja i używanie produktów przeznaczonych do farbowania włosów przedłużonych pozwoli utrzymać ich piękny wygląd i zdrowy stan przez dłuższy czas. Zapraszamy do naszego salonu fryzjerskiego w Warszawie Śródmieście na zabiegi.

Jakie są korzyści z zagęszczania włosów?

Zagęszczanie włosów jest zabiegiem, który może przynieść wiele korzyści. Przede wszystkim zagęszczone włosy wyglądają obfitsze i bardziej pełne, co pozwala na osiągnięcie pięknej objętości fryzury. Co więcej dla osób z cienkimi lub rzadkimi włosami, zagęszczanie pozwala poprawić ich wygląd i zapewnić atrakcyjniejszy rezultat.

Zabieg może wspomóc ukryć przerzedzenia lub łysiny, nadając włosom bardziej jednolity wygląd. Po zagęszczeniu włosy stają się łatwiejsze w ich stylizacji, dając większe możliwości kreowania różnych fryzur. Piękne i gęste, nie ulega wątpliwości, mają pozytywny wpływ na postrzeganie nas samych i nasz samopoczucie.

Jak długo utrzymuje się efekt zagęszczonych włosów?

Utrzymywanie się efektu zagęszczonych włosów zależy od użytej techniki i rodzaju zagęszczania, a także od indywidualnych warunków włosów i pielęgnacji. Z reguły efekt zagęszczonych włosów może utrzymywać się od kilku tygodni do kilku miesięcy. Zagęszczanie za pomocą nakładanych pasm włosów (np. na keratynie lub metodą tape-in) zazwyczaj wymaga regularnego uzupełniania co 6-8 tygodni, aby utrzymać pełny efekt. Jeśli użyta została technika mikroringów, czas utrzymania efektu może być nieco dłuższy, ale również wymaga regularnego przeglądu i konserwacji. Warto pamiętać, że indywidualne cechy włosów, takie jak tempo wzrostu i naturalna utrata włosów, również wpływają na trwałość efektu zagęszczonych włosów.

Czy mogę farbować zagęszczone włosy?

Można farbować zagęszczone włosy, ale przed realizacją warto uwzględnić kilka istotnych kwestii. Mianowicie, farbowanie może mieć wpływ na trwałość i jakość zagęszczonych pasm, dlatego też zawsze przed zalecamy konsultację ze specjalistą, który doradzi najlepsze podejście i pomoże dobrać odpowiednią technikę farbowania w celu niknięcia nadmiernego uszkodzenia włosów. Pamiętaj również by wybierać farby do włosów, które są delikatne dla zagęszczonych włosów. Unikaj farb zawierających silne substancje chemiczne. Zwróć szczególną uwagę na pielęgnację. Zadbaj o regularne stosowanie specjalnych produktów do włosów farbowanych, które pomogą Ci utrzymać kolor i kondycję włosów.

Jak dbać o zagęszczone włosy, aby utrzymać ich stan?

Aby utrzymać stan pięknie zagęszczonych włosów, zalecamy przestrzeganie kilku prostych zasad. Przede wszystkim należy skupić się na odpowiedniej pielęgnacji, poprzez wykorzystanie łagodnych szamponów i odżywek, przeznaczonych specjalnie do włosów zagęszczonych. Unikaj produktów zawierających silikony, które mogą obciążać włosy. Staraj się ograniczać używanie suszarek, prostownic i lokówek, ponieważ wysokie temperatury mogą osłabić i przesuszyć włosy.

Jeśli używasz suszarki, zastosuj tryb chłodzenia. Aby zachować pełną objętość i harmonię fryzury utrzymuj regularność uzupełnień pasemek. Regularnie stosuj odżywcze oleje i nawilżające maseczki, które pomogą wzmocnić włosy i zachować ich elastyczność. Warto również chronić zagęszczone włosy przed nadmiernym nasłonecznieniem i działaniem promieni UV, które mogą osłabić włosy.

Czy zagęszczanie włosów jest odpowiednie dla wszystkich rodzajów włosów?

Zagęszczanie włosów jest odpowiednie dla większości rodzajów włosów. Istnieją jednak pewne wyjątki. Zagęszczanie włosów jest najczęściej zalecane dla osób z cienkimi, rzadkimi lub osłabionymi włosami, które chcą uzyskać pełniejszy i bardziej gęsty efekt fryzury. Dzięki tej technice można także wydłużyć włosy i nadać im atrakcyjny wygląd.

Jednakże, jeśli masz bardzo krótkie włosy lub jesteś posiadaczem/czką bardzo grubych włosów, zagęszczanie może być trudniejsze do osiągnięcia lub może wymagać innego rodzaju techniki. W tym celu zawsze warto skonsultować się z naszym zespołem specjalistów.

Czy zagęszczanie włosów wpływa na ich naturalny wzrost?

Zagęszczanie włosów nie wpływa bezpośrednio na ich naturalny wzrost. Proces zagęszczania polega na dodaniu dodatkowych pasm włosów za pomocą specjalnych metod, takich jak na przykład nakładanie włosów metodą keratynową, taśmową czy mikroringową. Włosy, które są dokładane podczas zabiegu zagęszczania, pozostają w miejscu, dopóki nie zostaną usunięte przez profesjonalistę. Proces ten nie ma wpływu na włosy naturalne, które rosną z własnego cebulka i mają swoje cykle wzrostu.

Jednakże, aby utrzymać zdrowie i dobrą kondycję Twoich włosów, ważne jest, aby regularnie dbać o włosy zarówno naturalne, jak i te przedłużone. Zapewnij im odpowiednią pielęgnację, stosując odpowiednie produkty, odżywki i oleje, oraz unikaj nadmiernego obciążania włosów przedłużonych i korzystania z wysokiej temperatury podczas stylizacji.

Jak do nas dojechać.

7
Facebook Tripadvisor