Zapraszamy na zabiegi do naszego salonu.

Zadbamy profesjonalnie o Twoje dłonie, stopy i głowę, zajmiemy się również pielęgnacją Twojej twarzy i ciała.

Medycyna estetyczna

Salon kosmetyczny Warszawa
Medycyna estetyczna botoks

Medycyna estetyczna

Marzysz o jędrnej i zdrowo wyglądającej skórze? Wybierz zabieg, który przywróci Twojej skórze blask i młody wygląd! Jeśli zależy Ci na natychmiastowym efekcie, to zauważysz go już po pierwszej wizycie w salonie! Medycyna estetyczna znana jest na całym świecie i od lat cieszy się popularnością i skutecznością.

Wolumetria twarzy, modelowanie ust kwasem hialurownowym oraz korekta zmarszczek mimicznych

Wolumetria twarzy jest mało inwazyjnym i wysoce skutecznym zabiegiem upiększającym. Cieszy się dużym zainteresowaniem osób, którym zależy na opóźnieniu efektów starzenia się i utrzymaniu naturalnego wyglądu przed długi czas. Poprzez jej zastosowanie można w bezpieczny i kontrolowany sposób wpływać na rysy twarzy. W konsekwencji zmienić wygląd i proporcje twarzy: policzków, nosa, ust czy też owalu twarzy.

Korekta bruzd nosowo-wargowych i „marionetek”

Wypełnianie bruzd nosowo-wargowych kwasem hialuronowym nie jest zabiegiem szczególnie inwazyjnym. Polega na wstrzyknięciu preparatu zawierającego kwas hialuronowy w celu wygładzenia, „spłycenia” niemile widzianych bruzd. Daje natychmiastowy efekt, który utrzymuje się do kilkunastu miesięcy w zależności od wykorzystanego preparatu, od uwarunkowań genetycznych czy prowadzonego stylu życia.

Korekta doliny łez kwasem hialuronowym

Zabieg wypełnienia doliny łez kwasem hialuronowym jest mało inwazyjny i pozwala na szybki powrót do normalnej aktywności. Pozwala na natychmiastową redukcję cienia pod oczami, spowodowanego załamywaniem się światła na powierzchni wklęsłej. Najczęstszą przyczyną pojawienia się widocznych cieni pod oczami jest wiotczenie mięśni wynikające ze zmniejszonej produkcji kolagenu. Aby powstrzymać widoczne procesy starzenia się skóry, warto rozważyć podanie kwasu hialuronowego, który sprawi, że utrata podskórnej tkanki tłuszczowej przestanie być tak widoczna. Wypełnienie pozwoli na przywrócenie wyglądu okolic oczu sprzed lat, wypełniając zmarszczki i ujędrniając skórę.

 

Likwidacja uśmiechu dziąsłowego z wykorzystaniem botoksu

Uśmiech dziąsłowy (tzw. gummy smile) występuje wtedy, gdy podczas uśmiechu pokazujemy kilka milimetrów górnego dziąsła. Zbyt mocno widoczne dziąsła mogą być powodem dużych kompleksów. Osoby, które maja z tym problem, powstrzymują się przed pełnym uśmiechem i często zakrywają usta. Ograniczają sobie w ten sposób możliwość wyrażania emocji. Jednym z najskuteczniejszych a przy tym najmniej inwazyjnych sposobów pozwalających pozbyć się uśmiechu dziąsłowego jest „botoks”. Zabieg polega na kontrolowanym osłabieniu mięśni odpowiadających za nadmierne unoszenie się wargi górnej. Efekt utrzymuje się od 4-5 miesięcy.

Korekta nosa kwasem hialuronowym

Korekta nosa kwasem hialuronowym jest bezinwazyjną alternatywą dla operacji plastycznych nosa. Zabieg pozwala na niezwykle szybkie i bezbolesne pozbycie się niemile widzianego przez nas garba, wyrównianie asymetrii bądź wizualne pomniejszenie lub zwiększenie nosa. Pozwoli również na ukrycie zbyt zadartego kształtu nosa. Wszystkie powyższe efekty uzyskuje się poprzez wypełnienie fragmentów, przez które tworzą się defekty. Efekty zabiegu są spektakularne i co istotniejsze widoczne już tuż po jego zakończeniu. Rezultaty utrzymują się najczęściej w przedziale od 6 do 12 miesięcy. Ich trwałość zależy jednak od uwarunkowań genetycznych, prowadzonego stylu życia oraz zastosowanego stopnia korekty. Po tym czasie kwas hialurownowy ulega wchłonięciu.

Korekta brody kwasem hialuronowym

Modelowanie brody przy zastosowaniu kwasu hialuronowego to zabieg, który cieszy się dużym zainteresowaniem. Jest to zabieg całkowicie bezpieczny i bezbolesny. Zapewnia widoczne i natychmiastowe efekty, widoczne tuż po zakończeniu zabiegu. Korekta rekomendowana jest przede wszystkim osobom, które posiadają nierówną, okrągłą
lub cofniętą brodę oraz tym, którzy chcą wypełnić charakterystyczne zagłębienie w brodzie. Modelowanie brody przy użyciu kwasu hialuronowego nie jest tylko sposobem na jej korektę. Zabieg działa wielopłaszczyznowo. Efekty dotyczą nie tylko poprawy kształtu twarzy ale również jej objętości i poprawy napięcia i gładkości skóry.

Jakie inne zabiegi wykonywane są w naszym salonie?

Dermapen (frakcyjne nakłuwanie) – zabieg polega na nakłuwaniu skóry, co powoduje na jej warstwach mikrourazy. Po zabiegu skóra regeneruje się poprawiając swoją elastyczność, zmarszczki ulegają spłyceniu, a w przypadku rozszerzonych porów, widocznie są one zwężone. Jest to idealny sposób na pozbycie się rozstępów czy blizn. Zabiegi wykonywane są na obszarze twarzy, szyi, dekolcie, dłoniach i w celu wzmocnienia włosów głowy.

Toksyna botulinowa – szybki sposób na wygładzenie zmarszczek mimicznych. Wstrzyknięcie toksyny powoduje, że mięsień nie reaguje na impuls nerwowy, co uniemożliwia powstanie zmarszczek na skórze. Skuteczny sposób na zmarszczki: poprzeczne na czole, między brwiami, kurze łapki, królicze zmarszczki na nosie, opadające kąciki ust. Ponadto toksyna pomoże w przypadku nocnego zgrzytania zębami. Dzięki zabiegowi nadasz ustom wymarzony kształt lub uzyskasz efekt liftingu i wykonturowania rysów twarzy.

Nici PDO – szybki i skuteczny sposób na ujędrnienie skóry. Zabieg pomoże rozwiązać problemy tj.: opadające kąciki ust, poprawi kształt twarzy. Nici są wprowadzane przy uwadze na naturalne linie napięcia skóry, tworząc naturalny efekt.

Peelingi medyczne – zabieg pomaga zniknąć bliznom, zmarszczkom i przebarwieniom. Sprawdza się świetnie w przypadku rozszerzonych porów i łojotoku. Zabieg polega na użyciu odpowiednio dobranych składników, które wnikając głęboko w skórę oczyszczają ją i złuszczają. Skóra po zabiegu jest widocznie rozświetlona i wygładzona. Pozytywnie zapobiega starzeniu się skóry.

Mezoterapia – efekty zabiegu to zregenerowana, ujędrniona i rozświetlona cera. Mezoterapia pooprawia mikrokrążenie i uzupełnia niedobór witamin. Pomoże zniknąć przebarwieniom po trądziku i ciemnym plamom pod oczami. Skutecznie spłyci zmarszczki, pozostawiając skórę widocznie odmłodzoną.

Botoks
Stylizacja rzęs i brwi

Cennik zabiegów

Kamienie SPA

Cennik – Medycyna estetyczna

DERMAPEN – FRAKCYJNE NAKŁUWANIE CENNIK
Twarz od 400 zł
Twarz i szyja od 600 zł
Twarz, szyja, dekolt od 800 zł
Wzmocnienie włosów głowy od 300 zł
Dłonie od 400 zł

 

TOKSYNA BOTULINOWA CENNIK
Usuwanie zmarszczek poprzecznych na czole 450 zł
Usuwanie zmarszczek międzybrwiowych 450 zł
Kurze łapki 450 zł
Botox 1 okolica 400 zł
Botox 2 okolice 950 zł
Botox 3 okolice 1300 zł
Wolumetria twarzy od 900 zł
Usuwanie króliczych zmarszczek nosa 400 zł
Opadające kąciki ust 300 zł
Nocne zgrzytanie zębami 900 zł
Modelowanie ust kwasem hialuronowym 1ml 800 zł
Nawilżenie i modelowanie ust kwasem hialuronowym 1500 zł

 

NICI PDO CENNIK
Nici PDO hialuronowe 1h 1200 zł
Nici PDO liftingujące 390 zł

 

PEELINGI MEDYCZNE CENNIK
Peeling medyczny od 200 zł

 

MEZOTERAPIA CENNIK
Mezoterapia Nucleofill od 900 zł
Mezoterapia NCTF twarzy 500 zł
Restylane Skinbooster 1ml 850 zł
Mezoterapia Jalupro 750 zł

Jak do nas dojechać.

7
Facebook Tripadvisor