Zapraszamy na zabiegi do naszego salonu.

Zadbamy profesjonalnie o Twoje dłonie, stopy i głowę, zajmiemy się również pielęgnacją Twojej twarzy i ciała.

Historia powstania salonu

Salon kosmetyczny Warszawa
Paulina Chojnacka Bonjour Beaute

Mam na imię Paulina i jestem kosmetologiem i akupunkturzystką z wieloletnim doświadczeniem zdobywanym w kraju i zagranicą. Moje prywatne zamiłowanie do życia w równowadze naturalnie przełożyło się również na sferę zawodową. I dlatego też jako jedyna w Polsce postanowiłam w swojej pracy połączyć te dwie dziedziny. Akupunktura bowiem w pozytywny sposób wpływa na pracę naszych organów wewnętrznych, co w połączeniu z zabiegami kosmetologicznymi poprawia wygląd zewnętrzny. Uważam, że połączenie to jest kluczowe do uzyskania harmonii i balansu w ciele.

W roku 2015 zdecydowałam się zdobyć doświadczenie na arenie międzynarodowej. Przez 3 lata opływałam kulę ziemską luksusowymi statkami firmy Steiner, świadcząc usługi kosmetologiczne premium dla klientów z całego świata. Dzięki temu poznałam różne typy skór i jestem w stanie doradzić możliwie najlepszą pielęgnację klientom wielu narodowości. Moja fascynacja medycyną naturalną i jej możliwościami w przywracaniu zdrowia i urody pokierowała mnie następnie w stronę Indii, gdzie odbyłam duchową podróż i zdobyłam swoje kwalifikacje w akupunkturze.

Jestem gorącą zwolenniczką uzupełniania kosmetologii mniej inwazyjnymi metodami terapii anty-aging. Specjalizuję się w modelowaniu twarzy masażem, a igłę akupunkturową traktuję jako podstawę terapii – bo na jej końcu znajduje się wiedza i intencja.

Moją dewizą jest patrzenie na człowieka holistycznie, jako całość. Stąd moja decyzja o założeniu Bonjour Beaute – miejsca, w którym zadbam o Twoje piękno, pozwolę Ci się odprężyć i pozbyć się napięć i bólu.

Zapraszam Cię do niego serdecznie.

Jak do nas dojechać.

7
Facebook Tripadvisor