Zapraszamy na zabiegi do naszego salonu.

Zadbamy profesjonalnie o Twoje dłonie, stopy i głowę, zajmiemy się również pielęgnacją Twojej twarzy i ciała.

Indyjski masaż głowy

Salon kosmetyczny Warszawa
Indyjski masaż głowy

Indyjski masaż głowy

Początki indyjskiego masażu głowy sięgają kilku tysięcy lat wstecz, kiedy to był uznawany za sposób na zdrowe i mocne włosy. Dziś również można zauważyć, że jego popularność i skuteczność nie słabną, a rytuał zaczerpnięty ze starożytnych tradycji, uzdrawia ciało i wprowadza umysł w stan spokoju. Techniki używane podczas wykonywania zabiegu to delikatne, ale jednak zdecydowane ruchy. Obszar, na jakim wykonuje się masaż obejmuje głowę, twarz i kark.

W codziennym życiu jesteśmy narażeni na nadmierny stres, który powoduje nieprzyjemne uczucie ucisku w głowie. Towarzyszący mu ból głowy, często utrzymuje się długo i pogarsza koncentracje. Rozwiązaniem na wiele problemów związanych z przemęczeniem jest indyjski masaż, który pomoże rozluźnić spięte mięśnie i polepszy utlenienie mózgu.

Kolejną zaletą jest to, że wpływa pozytywnie na układ krążenia i układ limfatyczny oraz skutecznie przywraca stawom płynność ruchu. Co najważniejsze, po masażu całe ciało jest zrelaksowane i odczuwa emocjonalny spokój. Masaż wycisza zmęczony organizm, pomaga pozbyć się stresu i niepokoju, poprawia stan psychiczny. Techniki używane podczas indyjskiego masażu pomagają łagodzić stany depresyjne. Indyjski masaż głowy pomoże rozwiązać problem: migreny, bólu (oczu, szczęki lub uszu) lub bezsenności. Efekty nie ograniczają się wyłącznie do fizycznego rozluźnienia mięśni, lecz także do wewnętrznego odprężenia i uczucia relaksu. Dzięki masażowi rozszerzają się naczynia krwionośne, poprawiając koloryt skóry. Cykliczne sesje masażu wzmocnią skórę głowy, hamują wypadanie włosów, a nawet spowodują ich zagęszczenie. Zaletą regularnych masaży jest też widoczne spłycenie się zmarszczek mimicznych. Masaż nie wymaga od Ciebie żadnych przygotowań, wystarczy że przyjdziesz na sesję gotowy na odpoczynek i pełen relaks.

W jakich przypadkach nie zaleca się masażu? Gorączka, 1 trymestr ciąży, choroby skórne, uszkodzenia skóry głowy i jej okolic.
Wybór indyjskiego masażu to idealny sposób na pozbycie się uczucia zmęczenia czy stresu!

Rozluźniający masaż indyjski głowy
Masaż głowy indyjski

Zobacz też

Cennik zabiegów

kamienie SPA

Cennik – Indyjski masaż głowy

INDYJSKI MASAŻ GŁOWY CENNIK
Orientalny masaż indyjski głowy 35 min. 150 zł

Jak do nas dojechać.

7
Facebook Tripadvisor