Zapraszamy na zabiegi do naszego salonu.

Zadbamy profesjonalnie o Twoje dłonie, stopy i głowę, zajmiemy się również pielęgnacją Twojej twarzy i ciała.

Stylizacja rzęs i brwi

Salon kosmetyczny Warszawa
stylizacja brwi

Stylizacja rzęs i brwi

Rzęsy i brwi są elementami, które potrafią zupełnie odmienić wygląd całej twarzy. Odpowiednia stylizacja rzęs nada Twojemu spojrzeniu charakteru i sprawi, że zawsze będzie pewne i dostrzegalne, przyciągające uwagę. Natomiast dobrze wykonane brwi podkreślą Twoją urodę i dodadzą pewności siebie.
Wybór stylizacji rzęs i brwi jest idealny dla osoby, której zależy na naturalnym wyglądzie bez konieczności nałożenia makijażu. Możesz więc zapomnieć o używaniu kosmetyków kolorowych do brwi lub tuszu do rzęs każdego dnia!

Jeżeli na co dzień Twoje brwi wydają się dość rzadkie, mają za jasny kolor lub nie chcą się układać, to ich stylizacja pomoże sprawić, że te problemy nie będą Cię już dotyczyć. Codzienne malowanie rzęs i brwi zajmuje trochę czasu, którego potrafi szczególnie brakować kiedy szykujemy się do wyjścia wczesnym rankiem. Profesjonalna stylizacja natomiast trwa niecałą godzinę, a dzięki niej zaoszczędzisz sporo czasu na kilka tygodni.
Stylizacja nie jest zabiegiem bolesnym. Jeżeli nosisz na co dzień szkła kontaktowe, zalecamy abyś na umówioną wizytę przyszła bez nich. Należy pamiętać, że w przypadku stanów zapalnych lub infekcji (np.: jęczmień, gradówka, zapalenie spojówki) nie zaleca się wykonywania zabiegu stylizacji.

Jakie zabiegi wykonywane są w naszym salonie:

Laminowanie brwi – jeśli Twoje włoski są niesforne i sztywne, a ułożenie ich to kłopot z którym spotykasz się codziennie, to laminacja rozwiąże Twój problem. Laminacja jest zabiegiem, który sprawia, że włoski stają się uniesione, odżywione i dzięki nabytej miękkości sprawiają łatwość w ich ułożeniu.

Lifting rzęs + koloryzacja – Zabieg polecany dla osób, którym zależy na naturalnym wyglądzie na co dzień. Dzięki liftingowi rzęsy są podkręcone i odżywione, a co najważniejsze, podczas zabiegu nie ulegają żadnym zniszczeniom. Dodatkową zaletą zabiegu jest efekt optycznie powiększonego oka. Dzięki koloryzacji możesz przyciemnić za jasne włoski.

Regulacja brwi wosk/pęseta – Klasyczna regulacja brwi, która pomoże pozbyć się włosków cienkich i grubszych. Do wyboru jest metoda pęsetą lub woskiem. Pęseta dokładnie i precyzyjnie pomoże pozbyć się włosków, natomiast wosk zapewni szybką i skuteczną stylizację brwi. Wiemy, że okolice brwi i oczu są wrażliwym obszarem na twarzy, dlatego zabiegi regulacji są wykonywane z niezwykłą delikatnością i starannością.

Henna brwi lub rzęs – zabieg znany i wybierany przez wiele kobiet na całym świecie. Jest to bezpieczna i skuteczna metoda na zmianę lub przyciemnienie koloru brwi lub rzęs. Nadanie odpowiedniego koloru brwiom i rzęsom pomoże podkreślić atuty twarzy.

Pozostałe zabiegi:
Henna brwi i rzęs + regulacja
Laminacja rzęs + botox (Botox pomoże odbudować strukturę rzęs i je odżywić)
Lifting rzęs + laminacja brwi + farbka + botox

Na co należy zwrócić uwagę po stylizacji w ciągu najbliższych 24h?
W celu zachowania rezultatu po stylizacji jak najdłużej, należy stosować się do zaleceń osoby wykonującej zabieg. Przede wszystkim, aby utrwalić efekt stylizacji, należy unikać dotykania brwi lub rzęs. Niewskazany jest też wszelki kontakt z wodą, kąpiel w basenie czy sauna. Czynniki te wpłyną negatywnie na trwałość stylizacji. Brwi lub rzęsy po zabiegu należy pielęgnować odpowiednią szczoteczką.

A może zainteresuje Cię także: Keratynowe prostowanie włosów | Przedłużanie włosów | Fryzjer Warszawa Śródmieście

Stylizacja rzęs
Stylizacja rzęs i brwi

Cennik zabiegów

Kamienie SPA

Cennik – Stylizacja rzęs i brwi

STYLIZACJA RZĘS I BRWICENNIK
Laminowanie brwi + botox140 zł
Lifting rzęs + botox + koloryzacja 45 min.140 zł
Regulacja brwi wosk / pęseta30 zł
Henna brwi30 zł
Henna rzęs30 zł
Henna brwi i rzęs + regulacja60 zł
Laminacja rzęs + botox140 zł
Lifting rzęs + laminacja brwi + farbka + botox250 zł

Jak do nas dojechać.

7
Facebook Tripadvisor