Zapraszamy na zabiegi do naszego salonu.

Zadbamy profesjonalnie o Twoje dłonie, stopy i głowę, zajmiemy się również pielęgnacją Twojej twarzy i ciała.

Wybielanie zębów

Salon kosmetyczny Warszawa
Wybielanie zębów

Wybielanie zębów

Marzysz o pięknie lśniących i śnieżnobiałych zębach? Zabieg wybielający to skuteczny sposób na idealny uśmiech! Czyli taki, który sprawia że czujemy się atrakcyjni, chętnie uśmiechamy się i śmiejemy. Zadbane zęby to znak zdrowia, dodają pewności siebie i sprawiają że wyglądamy młodziej.
Zabieg wybielania zębów pomoże pozbyć się przebarwień, które zbierają się na powierzchni szkliwa sprawiając, że zęby żółkną i prezentują się nieestetycznie. Problem ten jest bardzo często spotykany wśród osób pijących: kawę, herbatę, soki, czy wino. Wśród pozostałych czynników, które wpływają niekorzystnie na zmianę koloru zębów można wymienić żywność, zaniedbanie higieny, palenie papierosów czy uwarunkowania genetyczne.

Warto zdecydować się na zabieg wybielania zębów, gdyż jest on w pełni bezpieczny, nieinwazyjny, a rezultat widoczny od razu. Podczas wybielania można osiągnąć jaśniejszy odcień zębów nawet o kilka tonów. Profesjonalne wybielanie da skuteczne i naprawdę widoczne efekty na długo, co nie jest zawsze możliwe do osiągnięcia i tak dobrze zauważalne, jak w przypadku używania wybielających past lub innych metod stosowanych w domu.

Jak przedłużyć efekt zabiegu?
Aby idealnie biały uśmiech pozostał z Tobą jak najdłużej polecamy unikać żywności i napoi powodujących przebarwienia. Szczególnie przez pierwsze 7 dni od zabiegu warto stosować „białą dietę” która zaleca spożywanie produktów niebarwiących zęby. Osoby palące nie powinny sięgać po papierosy przez pierwsze 2 dni, w przeciwnym razie znacznie obniża się efektywność zabiegu.

Kiedy nie zaleca się wybielania zębów?
– w przypadku choroby dziąseł
– w przypadku nadwrażliwych dziąseł
– osobom do 16 roku życia
– kobietom w ciąży i karmiącym
– w przypadku nadwrażliwych zębów
– w przypadku popękanego szkliwa

Profesjonalne wybielanie zębów to jedyna, tak skuteczna i szybka metoda, dzięki której do każdego uśmiechniesz się szeroko, a Twoje zęby zachwycą śnieżnobiałym kolorem i blaskiem! Wybielanie zębów możesz wykonać niezależnie od wieku, biel pasuje każdemu!

wybielanie zębów zabiegi
wybielanie zębów

Cennik zabiegów

kamienie SPA

Cennik – Wybielanie zębów

WYBIELANIE ZĘBÓWCENNIK
Wybielanie zębów – 1 sesja700 zł
Wybielanie zębów – 2 sesje1300 zł
Wybielanie zębów – 3 sesje1900 zł

Jak do nas dojechać.

7
Facebook Tripadvisor