Zapraszamy na zabiegi do naszego salonu.

Zadbamy profesjonalnie o Twoje dłonie, stopy i głowę, zajmiemy się również pielęgnacją Twojej twarzy i ciała.

Makijaż ślubny

Salon kosmetyczny Warszawa
makijaż ślubny

Makijaż ślubny

Dzień ślubu to jeden z najważniejszych momentów w życiu. Każda kobieta chce czuć się pięknie i wyjątkowo, w końcu tego dnia wszystkie oczy zwrócone są właśnie na nią. Makijaż jest elementem, który podkreśla atuty oraz dopełnia całą stylizację i fryzurę. Na tak ważne wydarzenie makijaż musi wyglądać efektownie i utrzymać się nienaruszony przez wiele godzin. Dobrze wykonany, świetnie prezentuje się na zdjęciach i wideo. I takich efektów możesz spodziewać się po wizycie w naszym salonie!

Wybierz wykonanie makijażu przez specjalistę, dzięki któremu oszczędzisz sobie stresu w tak ważnym dniu. Nie musisz też martwić się o trwałość wykonanego makijażu w trakcie ślubu i wesela, używamy tylko sprawdzonych kosmetyków. Chętnie wysłuchamy i spełnimy Twoje oczekiwania, tak żebyś była zadowolona z efektu. Idealnie dopasowany makijaż sprawia, że poczujesz się komfortowo, a w dniu ślubu nie może go zabraknąć. Tworząc makijaże skupiamy się na podkreśleniu cech i urody panny młodej.

Makijaż ślubny może być delikatny, dzięki czemu uwydatnimy zdrową i rozświetloną skórę. Jeżeli natomiast przyszłej pannie młodej marzy się bardziej wyrazisty makijaż, chętnie spełnimy takie marzenie. Klasyczny makijaż ślubny skupia się na podkreśleniu oczu lub ust. Wyszczególniając konkretną część unikniemy efektu ciężkości w makijażu i podkreślimy atuty. Możesz zdecydować się na ponadczasowe, brązowe smoky eyes z dodatkiem błyszczącego pigmentu, który nadała błysku w spojrzeniu. Być może od zawsze marzyłaś o mocniejszych kolorach nadających bardziej wyrazisty efekt? Sprawimy, że Twoje marzenia staną się rzeczywistością!

Usta w kolorze nude czy różu? z błyskiem czy jednak mat? Powiedz nam w jakim kolorze i wykończeniu czujesz się najlepiej, a my przygotujemy niepowtarzalny makijaż, w którym poczujesz się wyjątkowa. Konturowanie wprowadzi bardzo wyraźną zmianę, modelując twarz tak, że jej rysy staną się uwydatnione. Idealnie wykonany makijaż nie zmieni wyglądu twojej twarzy, ale podkreśli jej urodę wyszczególniając to co w niej najpiękniejsze.

Zobacz też

Cennik zabiegów

kamienie SPA

Cennik – Makijaż ślubny

MAKIJAŻCENNIK
Makijaż ślubnyod 350 zł

Jak do nas dojechać.

7
Facebook Tripadvisor